Registrácia - návštevníkov

Zaregistrujte sa a získajte vstupenku na výstavu.

Vstup je bezplatný, jedinou podmienkou je vyplniť registračný formulár. Po odoslaní formulára Vám bude odoslaný potvrdzovací email a pár dní pred výstavou Vám pošleme aktuálne informácie spolu s katalógom vystavovateľov. V priebehu konania akcie vylosujeme 3 návštevníkov, ktorí obdržia vecné ceny od našich partnerov.

Tešíme sa na návštevu.

'
'
'
Zaškrtnutím súhlasím so spracovaním osobných údajov '

Registrácia pre získanie poradenstva s expertom na akúkoľvek vybranú tému v spolupráci s SBA

Mám zájem o registráciu SBA

Zaregistruj svoje IČO a buď jedným z 10 podnikateľov, ktorí po splnení podmienok projektu NPCII BA kraj môžu využiť poradenstvo s vybraným expertom až do dĺžky trvania 10 hodín!

My za Vás vyplníme všetky papierovačky. Vy už len podpisom potvrdíte Váš záujem a môžete využiť rady skúsených expertov z praxe, a to úplne zadarmo!

Prvým krokom pre zaradenie do zoznamu záujemcov je registrácia IČO. Zaradenie do zoznamu záujemcov je definitívne keď prihlásené IČO podpisom na mieste uskutočnenia franchisingovej výstavy, vyjadrí svoj súhlas so zaradením do zoznamu.

Polia označené * sú povinné položky.

Po registrácii návštevníka obdržíte potvrdenie e-mailom okamžite, následne pred konaním výstavy Vám zašleme podrobné informácie o výstave spolu so zoznamom vystavovateľov a programom panelových diskusií.Vaše údaje sú u nás v bezpečí a nebudú poskytnuté tretím stranám bez Vášho súhlasu. Registráciou súhlasíte s ich poskytnutím vystavovateľom a partnerom výstavy. Akýkoľvek predaj vystavovateľom či iným návštevníkom na mieste výstavy je zakázaný. V prípade porušenia tohto zákazu bude dotyčná osoba požiadaná, aby opustila priestory výstavy. Organizátor si vyhradzuje právo odmietnuť vstup alebo trvať na tom, aby návštevník opustil výstavu z akéhokoľvek dôvodu.

Hlavný partner

Mediálni partneri

Partneri

Chcete sa stať partnerom výstavy? Kontaktujte nás.