foto:  Ako podnikať a nezblázniť sa ?

Ako podnikať a nezblázniť sa ?

Matej Sajfa Cifra - moderátor

.

Vlastné prednášky na výstave


Otvorenie eventu s Alisdair Gray, výkonným riaditeľom Európskej franchisingovej federácie

18:00 - 18:05 (05.10.2022)

logo_vystavy

Ako podnikať a nezblázniť sa? Franchising je veľmi rozšírenou formou podnikania vo svete. Na Slovensku však ešte stále nie je dostatočne v povedomí podnikateľskej verejnosti. Vitajte vo svete podnikateľov vo franchisingu! Nechajte sa inšpirovať ich dynamikou a presvedčením.

Nauč sa plávať! Koleso do vody nedostaneš.

18:20 - 18:35 (05.10.2022)

logo_vystavy

Ako vzniklo rozhodnutie vstúpiť s touto franchise na slovenský trh? Pamätáte si na svojho prvého franchisanta? Čo bolo pre vás najväčšou oporou pri rozbiehaní podnikania ? Čo vy a byrokracia? Nové začiatky pri čomkoľvek nebývajú ľahké. To platí aj pri rozbiehaní podnikania vo franchisingu. Ako sa s tým popasovali naši slovenskí podnikatelia?

Záver konferencie SFA, otvorená diskusia, networking

19:05 - 20:00 (05.10.2022)

logo_vystavy

Záver úvodného eventu Slovenskej franchisingovej asociácie.

Z istoty zamestnania do slobody podnikania

18:05 - 18:20 (05.10.2022)

logo_vystavy

Kedy ste si uvedomili, že vás vaše zamestnanie limituje, nerozvíja váš potenciál a že hľadáte niečo viac? Aký bol váš prechod z istoty do slobody? A čo prvé vyrovnanie sa s neistotou? Tesco Žabka v tom má jasno, svojich franšízantov odhodlane smeruje, vedie a dáva im odpovede na všetky tieto otázky.

Ako ne/prísť o manželstvo pri podnikaní?

18:50 - 19:05 (05.10.2022)

logo_vystavy

Podnikanie a manželstvo? Ako podnikať, udržať si manželstvo a zároveň sa nezblázniť? Čo bola najväčšia výzva v podnikaní, manželstvo alebo deti? Pamätáte si situácie ako ste hádzali telefón von z okna alebo vidličky po deťoch? Vypočujte si príbehy zo života podnikania a súkromia manželov Patákovcov, ktorí spolu tvoria a budujú realitnú sieť Directreal.

Skratka alebo dlhšia cesta, čo je lepšie?

18:35 - 18:50 (05.10.2022)

logo_vystavy

Ako sa dostal TAB koncept z USA cez ČR až do SR? Je potrebné pri zahraničnom koncepte vnímať kulturálne rozdiely? Myslieť globálne ale konať lokálne stále platí? Čo je to správne mentálne nastavenie v podnikaní a je dôležité pri prekonávaní prekážok? Odpovede na tieto a iné otázky nám dá pán Šimon Mastný, Master franchisant TAB Board pre Českú a Slovenskú republiku.


Ďalší Prednášajúci